Szukaj w serwisie

Kategorie:

Budynki inwentarskie | Garaże i wiaty na maszyny | Przechowalnie i chłodnie | Zbiorniki na gnojowicę | Biogazownie | Płyty obornikowe | Inne

Zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę BUWATEC

Zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę holenderskiej firmy BUWATEC to nowoczesne, konkurencyjne, trwałe zbiorniki do nawozów naturalnych i sztucznych, wody i ścieków. Stosowane od dawna w wielu krajach Europy i świata w rolnictwie, ogrodnictwie, przemyśle i ochronie środowiska.

Zbiorniki holenderskiej firmy BUWATEC stosowane w rolnictwie, ogrodnictwie, przemyśle i ochronie środowiska od wielu lat i w wielu krajach Europy i świata. Te nowoczesne, konkurencyjne, trwałe zbiorniki są w zależności od rodzaju użytych materiałów przeznaczone do magazynowania wody pitnej, wody dla celów przeciwpożarowych, wód zanieczyszczonych, ścieków, biomasy, sztucznych nawozów płynnych i nawozów naturalnych (gnojówki i gnojowicy).

Duży asortyment rozmiarów zbiorników - dobór średnicy i wysokości zbiornika umożliwia uzyskanie pojemności od 2 do 5000 m3.

Szczelność zbiornika zapewnia specjalna wkładka z PVC o grubości 0,5 do 1,0 mm, która spełnia wszystkie wymogi techniczno-budowlane wymagane dla systemów magazynowania płynów.

Aby ograniczyć emisję gazów, parowanie cieczy i rozwój glonów wystarczy zbiornik całkowicie przekryć stosując zamiennie: pokrywy pływające, plandeki antyalgowe, dachy metalowe lub systemy przykrywania pneumatycznego AIRTOP. Dach zbiornika AIRTOP napinany jest poprzez regulowane wtłaczanie powietrza za pomocą dmuchawy o mocy 140 WAT.

Ściany zbiorników są wykonane z blach obustronnie ocynkowanych ogniowo, które mogą dodatkowo zostać pokryte warstwą poliuretanu lub PLASTISOLu.

zdjecie
Zdjęcia z montażu
Łatwy i szybki montaż zbiornika - lekkie elementy konstrukcji eliminują konieczność stosowania na placu budowy dźwigów i innego ciężkiego sprzętu oraz zapewnienia dojazdu dla transportu betonu towarowego. W zależności od warunków gruntowo-wodnych zbiornik może być posadawiany na płytach betonowych lub specjalnych stalowych, ocynkowanych kotwach, które eliminują konieczność wykonywania kosztownej żelbetonowej płyty dennej.

Używane do montażu śruby i nakrętki M12 pokryte są specjalnym stopem cynku z kobaltem, co zabezpiecza je przed korozją, a gładka powierzchnia ułatwia ich skręcanie.

Istnieje możliwość demontażu i przeniesienia zbiornika na inne miejsce po zakończeniu jego eksploatacji.

Trwałość konstrukcji stalowej zapewnia obustronne pokrycie ocynkowanych blach specjalnym tworzywem sztucznym "PLASTISOL".

  • PLASTISOL:
  • 1 - Eastyczna warstwa Plastisol 200 um
  • 2 - Warstwa podkładu gruntującego
  • 3 - Warstwa podkładu pasywnego
  • 4 - Warstwa cynku 20 um
  • 5 - Blacha stalowa

PLASTISOL nie zawiera żadnych substancji szkodliwych, jest elastyczny, odporny na promieniowanie UV, kwasy, alkohole i związki bitumiczne. Warstwa ok 200 um gwarantuje wysoką odporność na korozję na okres 25-30 lat.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:
JESTEŚ ZAINTERESOWANY - ZŁÓŻ ZAPYTANIE OFERTOWE.
  • FORMULARZ KONTAKTOWY / ZAPYTANIE OFERTOWE
Imię i nazwisko:
Telefon:
E-mail:
Treść zapytania:
Kod:
Wpisz kod:
 
 
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / FORUM / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2008 by www.AGROBUDOWNICTWO.pl Wszelkie prawa zastrzeżone